+421 949 449 169  |  info@nakupujzdravo.sk

GDPR

GDPR

TOTOŽNOSŤ A KONTAKTNÉ ÚDAJE SPRÁVCU:

Správcom Vašich osobných údajov je spoločnosť (ďalej len „správca“) Epadia s.r.o.,
Kontaktné údaje správcu sú nasledovné: Veltlínske 2, 902 01 Pezinok, SR
Správca nemenoval poverenca pre ochranu osobných údajov

ZÁKONNÝ dôvod spracovania osobných údajov

Zákonným dôvodom spracovania Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46 / ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len „nariadenie“).

Účely spracovania osobných údajov

Účelom spracovania Vašich osobných údajov je evidencia daňových dokladov (faktúr za nákup tovaru), obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Zo strany správcu nedochádza k automatickému individuálnemu rozhodovaniu v zmysle čl. 22 nariadenia

DOBA ULOŽENIA OSOBNÝCH INFORMÁCIÍ

Doba, po ktorú budú Vaše osobné údaje správcom uložené, sú 3 roky, najdlhšie však do odvolania Vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov (na tento účel spracovania).

ĎALŠÍ PRÍJEMCOVIA ÚDAJOV

Ďalšími príjemcami Vašich osobných údajov budú firmy Bohemiasoft s.r.o. (Prevádzkovateľ ehsopového systému WEBAREAL), firma Unihost s.r.o. (Správca serverov) a firma Casablanca INT (prevádzkovateľ dátového centra), GLS Slovakia a.s., kuriérska služba doručujúca objednané zásielky s tovarom.

PRÁVA DOTKNUTEJ OSOBY

Za podmienok stanovených v nariadení máte právo požadovať od správcu prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu alebo vymazanie Vašich osobných údajov, prípadne obmedzenie ich spracovania, právo namietať proti spracovaniu Vašich osobných údajov, a ďalej právo na prenosnosť Vašich osobných údajov.

Máte právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov daný správcovi. Týmto však nie je dotknutá zákonnosť spracovania Vašich osobných údajov pred takýmto odvolaním súhlasu. Váš súhlas so spracovaním osobných údajov môžete odvolať na emaily info@epadia.sk

Ak by ste sa domnieval (a), že spracovaním Vašich osobných údajov bolo porušené alebo je porušované nariadenie, máte okrem iného právo podať sťažnosť na dozorný úrad.

Nemáte povinnosť osobné údaje poskytnúť. Poskytnutie Vašich osobných údajov nie je zákonným či zmluvným požiadavkom a ani nie je požiadavkom, ktorý je nutný k uzatvoreniu zmluvy.

Tieto podmienky nadobúdajú účinnosť dňom 25.05.2018 a posledná aktualizácia je z 31.7.2019

O NÁS

Čo je dôležitejšie ako zdravie? Otázka, ktorú sa pýtame, keď už je často neskoro. A verte, že vieme, o čom hovoríme.

KONTAKTY

+421 949 449 169
info@nakupujzdravo.sk
08:00 – 18:00

NEWSLETTER

    Prihláste sa na odber noviniek
    Zadajte svoj e-mail

    © 2020 nakupujzdravo.sk