+421 949 449 169  |  info@nakupujzdravo.sk

O nás

O nás

Nakupujzdravo.sk, zdravé nakupovanie inšpirované zákazníkmi

Zrodené v Nemecku, inšpirované zákazníkmi celkovo na svete

NZ, naša produktová značka, ktorá stojí za obchodmi Nashe Zdrave v Bulharsku, Natur Zenit v Rakúsku a Nemecku, Nakupuj Zdravo na Slovensku, Nakup Zdravě v Českej republike, Natural Zen v Maďarsku, je hrdý rodinný business, ale s prísnymi nemeckými pravidlami. Chceli sme z obchodnej praxe vyťažiť to najlepšie, a tak sme vybudovali svoju spoločnosť na princípoch nemeckej business kultúry a presnosti, konceptu fair trade – všetko však stále s osobným nádychom rodinnej atmosféry, ktorú môže pocítiť každý z našich zákazníkov.

 

Produkty vytvorené s vášňou pre miestne komunity

Všetky naše výrobky NZ sú vyrábané v najvyššej kvalite a podľa najvyšších výrobných a etických štandardov v západnej Európe, pričom na potreby našich zákazníkov reagujú s nemeckou presnosťou, férovosťou holandského jednania a vášňou miestnych komunít v celej Európe.

Nevytvárame výrobky, ktoré sami nepoužívame. Nesľubujeme ani to, čo naše výrobky nemôžu splniť. Každý z našich 90+ produktov dôkladne vyberajú, testujú a zdokonaľujú naši zamestnanci a ich rodiny, pretože dbáme na to, aby sme svojim zákazníkom ponúkali iba crème de crème zo všetkého, čo je na trhu k dispozícii.

Globálny logistický systém, jednoduchý a mimoriadne efektívny

So sídlom v srdci Európy, s pobočkami a skladmi v niekoľkých krajinách, dokážeme rýchlo reagovať na dopyt a odosielať naše produkty našim zákazníkom denne, kdekoľvek na svete pôsobíme. 

V súčasnej dobe ponúkame naše výrobky pod značkou NZ v miestnych e-shopoch nielen v Bulharsku, ale aj v Nemecku, Rakúsku, na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Poľsku s kapacitou distribuovať až 10 000 produktov denne na logistickej ploche polovice futbalového ihriska.

Nielen tie najlepšie produkty, ale aj ten najväčší zážitok

Sme hrdý rodinný business prísnymi zásadami spravodlivého podnikania, v ktorom sa jeden na druhého môže vždy spoľahnúť. Preto sú naši zákazníci pre nás osobná záležitosť a vždy sa preto o nich snažíme starať čo najlepšie. Napríklad, aj v prípade našich ponúk, uvažujeme prakticky aj ekonomicky tak, aby sme Vám vždy prinášali produkty, akcie a balíčky za tie najdostupnejšie ceny s najlepšími možnými možnosťami doručenia – teraz, napríklad, dávame ku každej objednávke so 4 a viac produktmi vždy pekný darček, či bezplatné doručenie nad 40 €.

 

Inšpirovali sme Vás? Skúste si pozrieť aj našu ponuku produktov!

O NÁS

Čo je dôležitejšie ako zdravie? Otázka, ktorú sa pýtame, keď už je často neskoro. A verte, že vieme, o čom hovoríme.

KONTAKTY

+421 949 449 169
info@nakupujzdravo.sk
08:00 – 18:00

© 2020 nakupujzdravo.sk