ROZINO Masážny krém na kĺby s kyselinou hyalurónovou 50 g
Hydratačný, nelepivý, ľahko sa vstrebáva, ideálny na ramená, krk, chrbát, ruky, nohy, ideálny darček , krém na úľavu kĺbov.
Balenie: 50 g
Ide o tovar dovážaný z Francúzska a Talianska.
Krabička môže byť poškodená.
Nepoužité, ale nemusí byť zabalené vo fólii.
Kategória: | AKCIE |
---|
ROZINO Masážny krém na kĺby s kyselinou hyalurónovou 50 g je účinný krém určený na lokálnu masáž kĺbov, ktorý prináša úľavu pri napätí, únave alebo stuhnutosti. Kombinácia kyseliny hyalurónovej a prírodných extraktov podporuje hydratáciu pokožky a zlepšuje pružnosť v oblasti aplikácie. Krém sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastný film a je vhodný na každodenné používanie. Vďaka jemnej vôni a upokojujúcemu účinku je ideálny aj po fyzickej záťaži alebo pri pravidelnej starostlivosti o pohybový aparát. Mierne hrejivý efekt prispieva k príjemnému relaxačnému zážitku.
Zloženie: aqua, glyceryl stearate, hyaluronic acid, menthol, camphor, arnica montana extract, eucalyptus globulus leaf oil, carbomer, phenoxyethanol.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.