+421 949 449 169  |  info@nakupujzdravo.sk

Anti-age kapsuly

99.00 s DPH

Krátky popis: Podpora pre vitálne a zdravé starnutie, oprava poškodených DNA a aktivácia génov sirtuínu.

Balenie: 90 kapsúl po 187,5 mg trimetylglycínu, 187,5 mg β-nikotinamid mononukleotidu, 125 mg extraktu z Krídlatky japonskej (Fallopia Japonica) – z toho Trans-resveratrol min. 62,5 mg

Hmotnosť: 66,4 g

Odporúčané dávkovanie: 3 – 4 kapsuly denne + pre podporu účinku a lepší výsledok odporúčame užívať spolu s Omega3-6-9 a vitamínmi D3+K2. 4 kapsuly denne odporúčame v prípade, ak užívateľ má nad 60 rokov alebo váhu nad 80 kg.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neodporúčame pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí.

Na sklade

 Pri nákupe nad 40 eur je doprava zadarmo
Odosielame ihneď
Pri nákupe akýchkoľvek 4 produktov Vám pribalíme darček zadarmo
 Pri nákupe nad 75 eur dostanete zadarmo Darčekovú krabicu NZ
Registrovaní klienti, ktorých objem objednávok presiahne 200 € získavajú automatickú zľavu 10% na všetky ďalšie nákupy
Bezpečná online platba

Anti-age kapsuly

Podpora pre vitálne a zdravé starnutie.

Tak a je to tu! Už pred niekoľkými rokmi sme sa dozvedeli o nutraceutikách (sú to doplnky výživy pochádzajúce z potravy, ktoré majú okrem výživných látok a minerálov aj zdravotné alebo liečivé účinky), ktoré viditeľne a účinne spomalia starnutie a zlepšia fyzickú výkonnosť. Na rozdiel od tradičných produktov proti starnutiu, ktoré sú aktívne iba na povrchu, tento doplnok výživy preniká hlboko do podstaty starnutia.  Vaše telo má dve  vekové kategórie – chronologický vek, ktorý predstavuje počet rokov a biologický vek, ktorý predstavuje rizikový faktor pre zdravie vášho tela.

Anti aging nakupujzdravo

Starnutie organizmu (biologický vek) ovplyvňuje mnoho faktorov, ako sú napríklad choroba, nadmerný stres, alkohol, slnečné žiarenie, nedostatočný spánok alebo nadmerná fyzická záťaž. Elimináciou čo najväčšieho počtu týchto faktorov životného štýlu v kombinácii správnych nutraceutík má veľký vplyv na naše celkové zdravie.

V USA sa nám podarilo stretnúť Johna Alexandra, ktorý sa práve téme zdravia a dlhovekosti intenzívne venuje už niekoľko rokov –
https://fastlifehacks.com/david-sinclair-supplements/ a pomohol sa skontaktovať s tými správnymi ľuďmi pri príprave nášho anti-age produktu.

V súčasnosti i samotná americká armáda testuje podobné nutraceutikum, ktoré by omladilo organizmus (cnn.iprima.cz, ktorí citujú Breaking Defense), respektíve spomalilo starnutie a udržalo fyzickú výkonnosť. Má byť súčasťou plánu Pentagónu na zlepšenie ľudskej výkonnosti. Tabletka by mala v prvom rade spomaliť starnutie nervovej sústavy a omladiť bunky.

 

Zloženie Anti-age kapsúl vychádza z výsledkov dlhoročného klinického výskumu a je to špeciálna synergická kombinácia niekoľkých nutraceutík:

Trans-resveratrol a NMN (Nicotinamid mononukleotid) sú rozhodujúce pre aktiváciu génov sirtuínu. Sirtuíny (látky s omladzujúcim účinkom) zohrávajú kľúčovú úlohu vo funkciách, ktoré nám pomáhajú žiť dlhšie:

v opravách poškodených DNA

v produkcii bunkovej energie                                                                                                       

– tiež môžu pomôcť udržiavať normálne kognitívne funkcie a zdravú hladinu cukru v krvi

Pocity “všeobecnej únavy” a nedostatku motivácie sú často spôsobené práve poklesom hladín NAD+ (nikotinamidadenin dinukleotid).

Trans-resveratrol

Trans-resveratrol zvyšuje ich aktiváciu – je ako “plynový pedál” a NMN je to “palivo”, bez ktorého by účinky Trans-resveratrolu neboli také efektívne. Aktiváciu sirtuínu si vyžaduje hladiny NAD+, ktorú má bežný organizmus okolo 20-teho roku života, v 50-tom je naša úroveň NAD+ polovičná. NAD+ je molekula, ktorá je nevyhnutná nielen pre výrobu energie v našich bunkách, ale aj pri udržiavaní zdravého metabolizmu buniek. Teda Trans-resveratrol sa užíva na zvýšenie aktivácie génov sirtuínu a NMN na zabezpečenie toho, aby sirtuíny mali dostatok energie na správne fungovanie.

NMN (nikotínamid mononukleotid)

NMN (nikotínamid mononukleotid),  je jednou z dvoch foriem vitamínu B3. Ľudia majú enzýmy, ktoré práve pomocou NMN generujú NAD+, ktorý má schopnosť opraviť poškodené bunky a obnoviť informácie o DNA (schopnosť nášho organizmu obnovovať bunky bez akýchkoľvek strát). Kvalita obnovených buniek v našom tele sa už nebude  zhoršovať v rovnakej miere z dôvodu straty informácií a už zdegenerované bunky sa postupne opravujú. Vyskytuje sa hlavne v živočíšnych produktoch a je dôležitý pre organizmus najmä pre tvorbu energie, správne fungovanie nervovej sústavy, podpory metabolizmu a sily a vytrvalosti svalovej hmoty, zdravej pokožky (zvyšuje jej pružnosť a znížiť predčasné príznaky starnutia), vlasov a nechtov.

Podporuje mozgové funkcie a dokonca aj kognitívne funkcie – zvyšuje pamäť a bojuje proti kognitívnym poklesom. Znižuje stres a pomáha stabilizovať náladu. Jeho ale hlavným prínosom pre organizmus je dôležitosť pri energetickom metabolizme buniek. Ide o netoxickú formu vitamínu B3, ktorá ani pri vyšších dávkach nespôsobuje vedľajšie účinky typické pre niacín.

Trans-resveratrol je mimoriadne silný antioxidant, chráni ľudský organizmus pred predčasným starnutím na bunkovej úrovni a dokáže účinne bojovať s voľnými radikálmi, ktoré vychytáva z organizmu. Práve extrakt z rastliny Krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) je najlepší zdroj trans-resveratrolu. Pomáha znižovať tzv. zlý cholesterol a chráni naše cievy pred tvorbou tukových usadenín – dôležitá prevencia pred infarktom, aterosklerózou alebo mŕtvicou. Vedecké štúdie podporujú jeho účinky i ako ochrana pred rakovinou, pretože má výrazné protinádorové účinky – spomaľuje rast nádorových buniek a aktivizuje schopnosť regenerácie zdravých buniek. Trans-resveratrol je schopný aktivovať gén SRT-1, ktorý za určitých podmienok produkuje už spomínaný sirtuín. Viac informácii o Trans-resveratrole si môzete prečítať pri našom produkte Extrakt z krídlatky japonskej.

Klinické štúdie už identifikovali určité zlúčeniny, ktoré napodobňujú výhody kaloricky obmedzenej stravy, ktorá spomaľuje faktory súvisiace so starnutím. Medzi tieto zlúčeniny je na prvom mieste Trans-resveratrol – je podľa vedcov najaktívnejšou zložkou a napodobňuje veľa priaznivých zmien v spôsobe čítania génov. Ďalšie štúdie naznačujú nové pozitívne prínosy – ako je napríklad zdravá citlivosť na inzulín, lepšie mitochondriálne funkcie, eliminácia zápalov a ochrana pred dôsledkami nezdravého životného štýlu. Potenciálne účinnej dávky majú širokú škálu od 20 do 250mg denne (1 kapsula Anti-age obsahuje min. 62,5 mg).

TMG

Dôležitou súčasťou Anti-age kapsuly je i TMG (Trimethylglycine), známy ako glycín betaín a vzťahuje sa na tri metylové skupiny pripojené k molekule glycínu. V klinických štúdiách sa preukázalo, že podporuje zdravú hladinu homocysteínu a významne podporuje zdravé fungovanie kardiovaskulárneho systému. Je tiež dôležitou živinou pre prevenciou chronických ochorení a pomáha udržiavať zdravie pečene, srdca a obličiek.

K optimálnemu výsledku je dôležité a odporúčané užívať spolu s esenciálnymi mastnými kyselinami Omega 3-6-9 a vitamínmi D3+K2.

Na záver by sme chceli pripomenúť niekoľko známych pravidiel zdravého životného štýlu bez ktorých je prakticky nemožné dosiahnuť pokroky v zdraví organizmu a mladistvého vzhľadu:

  • kávu piť len raz denne, potom dať prednosť zelenému čaju
  • výborný je tzv. prerušovaný pôst (vynechanie najmenej jedného jedla denne)
  • obmedziť príjem mäsa a mäsových výrobkov
  • jedzte, čo najmenej cukru a múčnych výrobkov (hlavne z bielej múky), cieľom by malo byť, čo najväčší príjem zeleniny
  • ak je to možné, zaraďte do svojho programu tzv. cardio cvičenie (aspoň 1 – 2x týždenne)
  • snažte sa udržať svoje BMI v optimálnom rozmedzí
  • nefajčite, vyhýbajte sa polotovarom, alkoholu, nadmernému slnečnému žiareniu
  • váš denný spánok by mal mať minimálne 8 hodín

Kontrola výsledkov a účinkov tohto produktu nás presvedčila o potvrdení klinických štúdií tejto unikátnej a synergickej kombinácií. Odporúčame si dať urobiť u svojho všeobecného lekára krvný rozbor pred začatím užívania a porovnať si výsledky po 3 a 6 mesiacoch. Už po 1 mesiaci pravidelného užívania bunky vášho tela produkujú viac energie, jemné bunkové štruktúry sú viac chránené a výrazne narastie vitalita jednotlivých orgánov, ako je srdce a mozog a v niektorých prípadoch dokonca celého tela. U niektorých klientov sa dokonca prejavilo spomalenie procesu starnutia i návratom pôvodnej farby vlasov zo šedín.

Náš produkt Anti – age je stopercentne bezpečný a má certifikát Pure Pure Tested Grade.

Využite všetky schopnosti vášho tela, vráťte čas, cíťte sa a vyzerajte mladšie!

Zloženie: trimetylglycín, β-nikotinamid mononukleotid,extrakt z Krídlatky japonskej (Fallopia Japonica), želatína (obal kapsuly), kukuričný škrob, protispekavé činidlo: horečnaté soli mastných kyselín

Balenie: 90 kapsúl po 187,5 mg trimetylglycínu, 187,5 mg β-nikotinamid mononukleotidu, 125 mg extraktu z Krídlatky japonskej (Fallopia Japonica) – z toho Trans-resveratrol min. 62,5 mg

Hmotnosť: 66,4 g

Odporúčané dávkovanie: 3 – 4 kapsuly denne + pre podporu účinku a lepší výsledok odporúčame užívať spolu s Omega3-6-9 a vitamínmi D3+K2. 4 kapsuly denne odporúčame v prípade, ak užívateľ má nad 60 rokov alebo váhu nad 80 kg.

Upozornenie: Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neodporúčame pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí.

Pri nákupe nad 40€ je doprava zdarma

Časovo obmedzená akcia: Pri nákupe akýchkoľvek 4 produktov Vám pribalíme darček zdarma.
V prípade náhleho vypredania darčeku si vyhradzujeme právo zaslať ako darček iný produkt.

Ďalšie informácie

Hmotnosť0.3 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Anti-age kapsuly”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti age starnutie nakupujzdravo
Anti-age kapsuly
99.00 s DPH Pridať do košíka