+421 949 449 169  |  info@nakupujzdravo.sk

(2 recenzie zákazníkov)

Maca

11.89 s DPH

Krátky popis: Posilňuje imunitný systém, pamäť, podporuje nárast fyzickej a psychickej výkonnosti, zvyšuje vytrvalosť a výkon.

Balenie: 60 kapsúl/64g

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne zapiť s dostatočným množstvom vody

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov a pre tehotné alebo dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Nie je na sklade

 Pri nákupe nad 40 eur je doprava zadarmo
Odosielame ihneď
Pri nákupe akýchkoľvek 4 produktov Vám pribalíme darček zadarmo
 Pri nákupe nad 75 eur dostanete zadarmo Darčekovú krabicu NZ
Bezpečná online platba

Maca

Maca peruánska (Lepidium meyenii) je jednoročná rastlina z rodu žeruchovitých, ktorá sa vyskytuje v juhoamerických peruánskych Andách. Malá rastlina, známa už viac ako 2000 rokov, pripomína svojim tvarom a veľkosťou reďkovku a svojimi účinkami na organizmus je označovaná ako prírodný životabudič. Už starí Inkovia ju poznali pre jej povzbudzujúce účinky, podpore vitality, fyzickej aj psychickej sily.

Maca nakupujzdravo

Maca je obľúbenou superpotravinou, pretože obsahuje vysoké množstvo proteínov a antioxidantov, vitamínov, minerálnych látok, mastných kyselín, enzýmov, aminokyselín a sterolov. Vďaka tomu je vysoko nutrične hodnotná a je vhodným každodenným doplnkom pre udržanie zdravého organizmu.

Maca má významný vplyv:

  • na reprodukčné zdravie. Pomáha pri sexuálnej impotencii mužov (zlepšuje kvalitu a produkciu spermií), frigidite žien (upravuje hladinu hormónov) a neplodnosti. Pre svoje účinky je označovaná ako “peruánska modrá tabletka”
  • pri efektívnom zvyšovaní svalovej hmoty, podporuje zdravý rozvoj svalstva a jeho posilnenie, nárast fyzickej a psychickej výkonnosti, zvyšuje vytrvalosť a výkon
  • na posilnenie imunitného systému
  • na zníženie stresu a posilnenie pamäti

Náš produkt sa vyznačuje špičkovou kvalitou spracovania a vďaka tomu sú zachované všetky biologicky aktívne látky rastliny Maca.

Balenie: 60 kapsúl/64g

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne zapiť s dostatočným množstvom vody

Hmotnosť / 1 kapsula: 800 mg. Denná dávka (2 kapsule): 1 600 mg.

Zloženie: Maca peruánska (Lepidium meyenii), želatína (obal kapsule) a protihrudkujúca látka: oxid kremičitý a soli kyseliny ortofosforečnej

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov a pre tehotné alebo dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Pri nákupe nad 40€ je doprava zdarma

Časovo obmedzená akcia: Pri nákupe akýchkoľvek 4 produktov Vám pribalíme darček zdarma.
V prípade náhleho vypredania darčeku si vyhradzujeme právo zaslať ako darček iný produkt. 

Ďalšie informácie

Hmotnosť0.1 kg

2 recenzie k Maca

  1. Ivana

    Trochu veľké kapsule, ale stojí to za to objednala som si ju už druhýkrát.

  2. Dana

    Používam Macu už dlhodobo, patrí už k mojej každodennej rutine. Môžem len odporučiť a potvrdiť, že je to superpotravina.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *